MÖBLER / Bord / Skrivbord 5213451

nr 521 3451

Skrivbord

Jugend, Mahogny, längd: 150, djup: 47, höjd: 78 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 april 2008
kl 17:05:49

Jugend